Wolontariusze spotkali się z osobami, na których rzecz działają, a także pochwalili się tym, co i jak robią.

Obserwuj nas:

W piątek, 14 czerwca, przy ulicy Łaskiej 38 w Zduńskiej Woli odbyła się Strefa Inicjatyw Społecznych, wydarzenie towarzyszące Dniom Zduńskiej Woli 2024. Organizacje, stowarzyszenia i wolontariusze mieli okazję zaprezentować swoją działalność, spotkać się z mieszkańcami oraz otrzymać podziękowania za swoją pracę.

To wydarzenie zapowiadaliśmy w naszym Kalendarzu. Chcesz wiedzieć co będzie się działo? Śledź Kalendarz Wydarzeń!

Beata Zwierzyńska i Aleksander Szyszka z Inkubatora Inicjatyw Społecznych wręczyli dyplomy i upominki wolontariuszom. Prezydent Zduńskiej Woli, Konrad Pokora, uhonorował Annę Skweres, Agatę Kowalczyk, Renatę Walochę, Oliwię Mocarską i Kamila Kmiecia.

Inkubator Inicjatyw Społecznych przy ul. Łaskiej 38, otwarty dla mieszkańców Zduńskiej Woli i okolic, oferuje przestrzeń do warsztatów, spotkań z psychologami i dyskusji o sztuce. Powstał on w zabytkowej kamienicy, obok której wybudowano nowy pawilon handlowy i mały plac zabaw.

„Łaska 38” to miejsce spotkań dla osób chcących działać na rzecz lokalnej społeczności. Organizacje pozarządowe mogą korzystać z przestrzeni nieodpłatnie, pod warunkiem że wydarzenia nie mają charakteru komercyjnego.

W inkubatorze dostępne są m.in. studio nagrań, sala konferencyjna i sala szkoleniowa. Zarządza nim Miejski Dom Kultury Ratusz. Rezerwacje można składać osobiście, telefonicznie lub mailowo.

zdjęcia: UM Zduńska Wola

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: