Znaczne ilości narkotyków znaleźli przy młodym mężczyźnie zduńskowolscy policjanci. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Obserwuj nas:

Policjanci, na co dzień specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej, otrzymali informację, że na terenie miasta w jednym z mieszkań mogą znajdować się narkotyki.

31 stycznia 2024 roku po godzinie 13 rozpoczęli obserwację mieszkania, w którym przebywał 23-latek. Według policjantów mógł on posiadać środki odurzające i psychotropowe. Gdy kryminalni upewnili się, że przebywa w domu, zapadła decyzja o wejściu do lokalu. Mężczyzna otworzył drzwi i nie ukrywał zdziwienia gośćmi w mundurach.

W toku przeszukania kryminalni ujawnili ponad 700 gramów różnego rodzaju narkotyków, w tym ponad pół kilograma marihuany, amfetaminę, metamfetaminę oraz haszysz. Zabezpieczono również wagi elektroniczne, telefony komórkowe oraz gotówkę w kwocie 7500 złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KPP Zduńska Wola

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: