W sobotę 23 września 2023 policjanci z drogówki, podczas kontroli drogowej zatrzymali 2 mężczyzn, którzy byli poszukiwani.

Obserwuj nas:

Wieczorem, 23 września 2023 w miejscowości Marzenin, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Opel, którego kierowca oraz pasażerowie na widok oznakowanego radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać.

Podczas legitymowania wyszło na jaw, że 26 letni kierowca, mieszkaniec Łodzi, posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz jest osobą poszukiwaną celem odbycia kary pozbawienia wolności. Wraz z łodzianinem w samochodzie podróżowało jeszcze dwóch mężczyzn. W trakcie czynności okazało się, że jeden z pasażerów, 25 letni mężczyzna zamieszkujący na terenie Łodzi, jest również osobą poszukiwaną przez Prokuraturę celem ustalenia miejsca pobytu.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w zduńskowolskiej komendzie, a pojazd został zabezpieczony na parkingu strzeżonym, po uprzednim zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego, z uwagi na brak aktualnych badań technicznych.

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: