02.03.2023

W ciągu dwóch dni policjanci zatrzymali dwie osoby, mieszkańców Zduńskiej Woli. Zgodnie z decyzją sądu, 38-latka spędzi w więzieniu pół roku, a 30-latek półtora roku.

źródło: policja.pl, KPP w Zduńskiej Woli

Sprawdź pozostałe newsy ze Zduńskiej Woli

Policjanci wydziału kryminalnego zduńskowolskiej komendy dotarli do poszukiwanych listami gończymi. W ciągu dwóch dni, zatrzymali dwie takie osoby, mieszkańców Zduńskiej Woli. Zgodnie z decyzją sądu, 38-latka spędzi w więzieniu pół roku, a 30-latek półtora roku.

Skazana 38-letnia zduńskowolanka, była poszukiwana przez Sądy Rejonowe w Płocku oraz Zduńskiej Woli. Policjanci wydziału kryminalnego prowadząc poszukiwania na podstawie listu gończego, wpadli na jej trop w Łodzi. Została zatrzymana 28 lutego.

Dzień później, kryminalni namierzyli poszukiwanego 30-letniego zduńskowolanina. Zatrzymania dokonali podczas spaceru 30-latka, w centrum Zduńskiej Woli. Najbliższe półtora roku spędzi za kratkami, za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu.

To kolejne zatrzymania na koncie „poszukiwaczy” z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. To oni ścigają przestępców, którzy starają się być nieuchwytni. Na ich liście są także osoby poszukiwane przez sądy i prokuratury z całego kraju do przestępstw.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie? Obserwuj te profile:
Facebook, Instagram, Twitter, TikTok