19.02.2023

W czwartek w Szkole Podstawowej nr 11 w Zduńskiej Woli miał miejsce Dzień Otwarty, podczas którego placówka prezentowała swoje najlepsze strony.

źródło: SP11, własne

Sprawdź pozostałe newsy ze Zduńskiej Woli

W miniony czwartek, 17 lutego 2023, szkolne mury wypełniły się nie tylko uczniami i nauczycielami. Placówka zorganizowała kolejny Dzień Otwarty, podczas którego uczniowie i nauczyciele prezentowali szkołę kandydatom na uczniów oraz ich rodzicom.

Zaprezentowano pracownie i związane z nimi pomoce naukowe. Największym zainteresowaniem, zwłaszcza najmłodszych, cieszyła się drukarka 3D i ścianka zdjęciowa z wykorzystaniem technologii greenscreen.

Szkołę odwiedzili również ci, którzy swoją naukę w placówce przy Żeromskiego skończyli już jakiś czas temu. Jak chwalą się organizatorzy Dnia Otwartego, jedna z absolwentek przyjechała aż z Florydy.

Dni otwarte w szkołach organizowane są w celu zachęcenia rodziców do zapisywania swoich dzieci w zbliżającym się nowym roku szkolnym. w Jedenastce rekrutacja na rok 2023/2024 rozpoczyna się już w poniedziałek, 20 lutego 2023r. i potrwa do 3 marca.

Jak zapisać dziecko do szkoły?

Rodzic zakładając konto, a następnie logując się do portalu rekrutacyjnego może zapoznać się z ofertą wszystkich placówek znajdujących się na terenie Miasta i wybrać tę, której oferta najbardziej mu odpowiada. Po zalogowaniu się i dokonaniu wyboru wystarczy tylko wydrukować dokumenty i dostarczyć je do wybranej placówki.

ZAPISY UCZNIÓW DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH NA PORTALU REKRUTACYJNYM

OBWODY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W razie problemów z obsługą portalu rekrutacyjnego, szkoła zaprasza rodziców do sekretariatu, gdzie uzyskają niezbędną pomoc.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie? Obserwuj te profile:
Facebook, Instagram, Twitter, TikTok