Harmonogram wywozu śmieci dla miasta Zduńska Wola (kalendarze)

03.01.2022

źródło: Urząd Miasta Zduńska Wola

Sprawdź pozostałe informacje ze Zduńskiej Woli

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej podzieliło miasto na szesnaście rejonów. Dla każdego przygotowało indywidualny harmonogram, w którym określiło dni odbioru szkła, papieru, plastiku i metalu, odpadów bio i odpadów zmieszanych.

Pierwsze jedenaście rejonów to budownictwo jednorodzinne, pięć ostatnich to budownictwo wielorodzinne.
Ponieważ mieszkańcy dość krytycznie podeszli do nowej formy przedstawienia harmonogramów odbierania odpadów, przygotowałem formę łatwiejszą w odbiorze: kalendarze z kolorystycznym przedstawieniem poszczególnych odbiorów.

Po harmonogramy dla zabudowy wielorodzinnej (w niezmienionej formie) odsyłam do dedykowanej strony urzędu miasta. Poszczególne kalendarze dla budownictwa jednorodzinnego (a więc pierwsze jedenaście rejonów) znajdziecie poniżej w przygotowanej przeze mnie formie kalendarza wywozu śmieci dla miasta Zduńska Wola.


Rejon 1: Wykaz ulic: 1 Maja, Fredry A., Gałczyńskiego K.I., Grunwaldzka, Kałużewskiego K., Karsznicka, Kochanowskiego J., Kolejowa, Kombatantów, Leśmiana B., Maratońska, Marzenińska, Narciarska, Norwida C.K. Okrzei S., Olimpijska, Partyzantów, Piłkarska, Plac Zwycięstwa, Pola Wincentego, Saneczkowa, Sportowa, Spółdzielcza, Sucharskiego H., Sylii Juliusza, Tenisowa, Traugutta R., Turystyczna, Wojska Polskiego, Wyspiańskiego St.


Rejon 2: Wykaz ulic: Akacjowa, Bema J., Bukowa, Cisowa, Dębowa, Długosza, Iglasta, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesioniowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kłosowa, Kołłątaja H., Kopernika M., Krańcowa, Leszczynowa, Łanowa, Łaska (od Bema/ Łódzka w kier. Łasku), Modrzewiowa, Niemcewicza, Nowomiejska, Poprzeczna, Poziomkowa, Rolna, Sadowa, Siewna, Skargi P., Staszica S., Stwosza W., Wiązowa, Wiosenna, Zbożowa


Rejon 3: Wykaz ulic: Brzozowa, Dojazd, Główna, Graniczna, Klasztorna, Łąkowa, Orla, Podmiejska, Strzelecka, Szpakowa, Torfowa, Wiklinowa, Wschodnia, Wspólna, Żurawia.


Rejon 4: Wykaz ulic: Boczna, Chełmońskiego J., Daleka, Dolna, Gierymskiego A., Grzybowa, Kacza, Kossaka J., Orzeszkowej E., Paderewskiego I.J., Paprocka, Pawlikowskiej- Jasnorzewskiej M., Pola, Południowa, Popiełuszki J., Poświatowskiej H., Reymonta Wł., Sienkiewicza H., Sokola, Sosnowa, Tischnera J., Twardowskiego J., Wczasowa, Widawska, Wieniawskiego H., Wrzosowa, Wyszyńskiego S., Zduńska.


Rejon 5: Wykaz ulic: Baczyńskiego K.K., Bogusławskiego W., Dobra, J. Iwaszkiewicza, Jaracza, Jedności, Ludowa, Malczewskiego J., Modrzejewskiej H., Nadziei, Nowy Świat, Obywatelska, Pokoju, Porębska, Prosta, Przyjaźni, Radosna, Robotnicza, Sejmowa, Serdeczna, Solskiego, Społeczna, Staffa L., Szymanowskiego K., Śnieżna, Topolowa, Tuwima J., Wilcza, Witkiewicza St. J., Zamenhofa L., Zgody, Złota.


Rejon 6: Wykaz ulic: Czarnieckiego S., Długa, Dziewiarska, Henrykowska, Jabłeczna, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza, Kanałowa, Kilińskiego (od Łódzkiej do Szadkowskiej), Kryształowa, Lipowa, Łódzka 108, Moniuszki St., Murarska, Podbipięty L., Przemysłowa, Skrzetuskiego J., Słoneczna, Spacerowa (od Szadkowskiej do Łódzkiej), Struga A., Wiśniowa, Wolna, Wychodnia, Zakątna, Zielonogórska, Żółkiewskiego, Żytnia.


Rejon 7: Wykaz ulic: Dąbrowskiego J., Dworcowa, Hetmańska, Kmicica A., Plac Żelazny, Pomorska, Przytorze, Rycerska, Skłodowskiej-Curie M., J. Słowackiego, Słowiańska, Szadkowska, Torowa, Wodna, Wolska, Wołodyjowskiego M., Zagłoby O., Zakopiańska.


Rejon 8: Wykaz ulic: Czeska, Dybowskiego T.J., Jagiełły W., Jasna, Kaczeńcowa, Kobusiewicza T., Kolbego M.M., Komisji Edukacji Narodowej, Konopnickiej M., Kościelna, Kościuszki T., Krótka, Krzywa, Lniana, Łaska (od Łódzkiej do Osmolińskiej), Łaska ( od Pl. Wolności do Osmolińskiej), Mickiewicza A., Młynarska, Narutowicza G., Pasaż Powstańców Śląskich, Piaskowa, Piwna, Prusa B., Plac Wolności, Reja M., Sieradzka (od Pl. Wolności do Ronda), Sieradzka (od Ronda w kier. Sieradza), Sikorskiego Wł., Szaniawskiego J., Targowa, Tkacka, Wiejska, Złotnickiego S.


Rejon 9: Wykaz ulic: Agrestowa, Bałtycka, Drwęcka, Fabryczna, Getta Żydowskiego (od Łódzkiej do granic Miasta), Getta Żydowskiego (od Pl. Wolności do Łódzkiej), Juliusza, Klonowa, Królewska, Krucza, Malinowa, Mostowa, Narwiańska, Nerska, Notecka, Odrzańska, Ogrodowa, Opiesińska, Orzycka, Pilicka, Poznańska, Północna, Przejazd, Sielska, Stawowa, Tymienicka, Warcka, Wąska, Wileńska, Wiślana, Zachodnia, Żeglińska, Żeromskiego S.


Rejon 10: Wykaz ulic: Astrowa, Azaliowa, Chopina F., Gołębia, Irysowa, Jaśminowa, Kilińskiego (od Łaskiej do Łódzkiej), Konwaliowa, Kręta, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Miła, Obrońców Westerplatte, Osmolińska, Piekarska, Różana, Spacerowa (od Łaskiej do Łódzkiej), Spokojna, Srebrna, Szkolna, Tulipanowa, Ukośna, Urocza, Wierzbowa, Zielona (od Dąbrowskiego do Osmolińskiej), Zielona (od Osmolińskiej do Spacerowej).


Rejon 11: Wykaz ulic: Borowa, Cedrowa, Cyprysowa, Czeremchy, Głogowa, Grabowa, Kalinowa, Kosodrzewiny, Laskowa, Leśna, Liściasta, Magnoliowa, Miłorzębowa, Orzechowa, Piniowa, Platanowa, Podleśna, Świerkowa.