Aż do 15 stycznia potrwają utrudnienia i zmiana organizacji ruchu na odcinku ulicy Kościelnej w Zduńskiej Woli. Kolejne przedłużenie terminu.

Obserwuj nas:

W związku z awarią sieci wodociągowej na ulicy Kościelnej oraz prowadzeniem niezbędnych prac ziemnych, MPWiK poinformowało mieszkańców o wprowadzeniu tymczasowej zmiany organizacji ruchu na wspomnianej ulicy już 11 grudnia.

Pierwotnie, prace te miały potrwać do środy, 13 grudnia (mapki na końcu artykułu). Okazuje się jednak, że kierowcy powinni przywyknąć do objazdów na dłużej.

Termin przedłużono już poprzednio do 22 grudnia, jednak jak możemy przeczytać na stronie starostwa, prace nie zostały zakończone.

Obecny termin zakończenia prac, jaki podaje starostwo we wciąż aktualizowanym wpisie, to 15 stycznia 2024r.

W tym czasie ruch pojazdów na ulicy Kościelnej, w odcinku od ulicy Dolnej do ulicy Mickiewicza, będzie odbywał się wyłącznie w jednym kierunku – od Placu Wolności w stronę ulicy Dolnej. Objazd od strony Zapolic obowiązuje ulicami Dolną, Piwną i Łaską.

Redakcja zwraca uwagę na zakaz wjazdu w ulicę Kościelną do placu Wolności od skrzyżowania z Dolną. Policjanci często teraz monitorują to miejsce, a nikt z pewnością nie chce zakończyć roku z mandatem do opłacenia.

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: