Z powodów zdrowotnych został odwołany koncert zaplanowany na 20 kwietnia. MDK podał już nowy termin.

Obserwuj nas:

„Wieczór z Wawrzynem – perły polskiego rocka” to koncert, podczas którego będzie można usłyszeć przeboje zespołów: Perfect, Lady Pank, Budka Suflera, Maanam, Bajm, Hey, Lombard, Dżem i innych.

Zaplanowany na 20 kwietnia koncert został odwołany. Jest nowy termin

Z powodów zdrowotnych Andrzeja Wawrzyniaka, koncert, pierwotnie zaplanowany na 20 kwietnia, został odwołany. Nowa data koncertu została ustalona na 29 czerwca 2023r.

Co ważne, zakupione bilety zachowują ważność i uprawniają do uczestnictwa w koncercie w nowym terminie. Wszystkie osoby, które zakupiły bilety na odwołany termin i chciałyby je zwrócić, MDK prosimy o kontakt z kasą kinową. Bilety do zakupienia w cenie 35zł.

Wieczór z Wawrzynem – perły polskiego rocka

Andrzej Wawrzyniak, pomysłodawca i gospodarz tym razem zaprasza na muzyczną opowieść z przebojami polskiego rocka. Gośćmi wieczoru będą: Arek Żak, Marcin Opaliński, Mariusz Owczarek, a jako Młody Gość wystąpi Bartek Osiński.

Zaprezentują się również wokaliści z Klubu Piosenki A PRIORI, a o oprawę muzyczną wieczoru zadba Wawrzyn Band w składzie: Marcin Jagiełło, Dariusz Wawrzyniak, Krzysztof Wawrzyniak, Tomasz Cyranowicz i Witold Furmańczyk.

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: