Urząd wystawił na sprzedaż osiem parceli pod budowę domów jednorodzinnych na zduńskowolskim osiedlu Karsznice. Przetargi odbędą się w 12 marca.

Obserwuj nas:

Miasto wystawiło na sprzedaż atrakcyjne działki na osiedlu Karsznice między ulicami Mikołaja Kopernika a Krańcową. Wytyczone zostały granice każdej z działek. Są one podobnej wielkości – 850 m kw. Inwestorom nie powinna sprawić problemu także budowa przyłączy do nowych domów, ponieważ w sąsiedztwie przebiega sieć energetyczna oraz poprowadzona jest kanalizacja sanitarna.

Nowi właściciele będą mieli 24 miesiące na rozpoczęcie budowy. Inwestycja powinna zakończyć się w ciągu pięciu lat.

Ceny wywoławcze startują od 65 tys. zł. Parcele będą sprzedawane w trakcie jednego przetargu, który odbędzie się 12 marca 2024 roku w Urzędzie Miasta.  Szczegółowe informacje o każdej ze sprzedawanych działek oraz warunkach udziału w przetargu znajdziesz na stronie internetowej.

Sprzedaż działek pod budownictwo jednorodzinne to nowy filar programu rozwoju rynku nieruchomości w Zduńskiej Woli.

W ramach pilotażu urząd w 2021 r. wystawił na sprzedaż dwanaście działek pod budowę domów jednorodzinnych. Pod młotek poszły parcele wydzielone na terenie między ulicami Saneczkową a Tenisową. Nabywcy mają trzy lata na wybudowanie domów.

zdjęcia: UM Zduńska Wola

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: