W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie ze znanym aktorem, satyrykiem i autorem książki „To już moje ostatnie życie”.

Obserwuj nas:

W ramach spotkań autorskich, Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli odwiedził znany i lubiany Michał „Misiek” Koterski.

Opowiadał o sobie, swoim życiu i swojej niedawno wydanej książce. Rozmowę poprowadził Tomasz Pohl.

Michał „Misiek” Koterski

Michał „Misiek” Koterski jest aktorem i prezenterem telewizyjnym. Na wielkim ekranie zadebiutował w 1999 roku rolą Sylwusia, syna Adama Miauczyńskiego, w filmie Marka Koterskiego Ajlawju. Zagrał tę postać jeszcze w dwóch filmach: Dzień świra (2002) i Wszyscy jesteśmy Chrystusami (2006).

Grał też w wielu innych filmach, m.in. 7 uczuć i Gierek oraz serialach. Był uczestnikiem licznych programów: Jak oni śpiewają, Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami, Agent – Gwiazdy, The Story of My Life. Historia naszego życia. Prowadził talk-show Polsatu Misiek Koterski Show. Ma syna Fryderyka.

W 2023 roku wydał książkę „To już moje ostatnie życie”. Jest to wywiad z Beatą Nowicką o wychodzeniu z nałogu i odzyskania pełni szczęścia. Michał Koterski przez lata zmagał się z uzależnieniami.

zdjęcia: mojazdunskawola.pl

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: