Spotkanie z aktorem i projekcja filmu w plenerze to kolejne wydarzenie kulturalne zorganizowane w ramach budżetu obywatelskiego Zduńskiej Woli. Publiczność mogła uczestniczyć w nim na terenie zielonym przy Ratuszu.

Obserwuj nas:

Mieszkańcy Zduńskiej Woli mieli okazję spotkać się z aktorem Jerzym Bończakiem i bezpłatnie obejrzeć film „Pan T.”, w którym gra jedną z ról. Było to możliwe dzięki budżetowi obywatelskiemu na rok 2023. Wydarzenia zostało wybrane przez mieszkańców w głosowaniu.

Plenerowa projekcja filmu odbyła się 23 sierpnia na terenie zielonym przy Placu Wolności obok Ratusza w Zduńskiej Woli. Zduńskowolanie w kinie na leżakach obejrzeli film zatytułowany „Pan T.”. Jego akcja dzieje się w Warszawie w latach 50. XX wieku.

Przed projekcją odbyło się spotkanie z aktorem Jerzym Bończakiem, który wcielił się w rolę Bolesław Bieruta. Rozmowę poprowadził Tomasz Miś.

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Muzyka o filmie. Film o muzyce. Filmowo – muzyczne spotkania „Między obrazami”. Zostało sfinansowane z budżetu obywatelskiego 2023.

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: