Fala dźwięków przepływająca przez zmysły i do tego dobra książka. W Zduńskiej Woli dawno nie było tak różnorodnego muzycznie wieczoru.

Obserwuj nas:

To były ponad trzy godziny piątkowego wspólnego poszukiwania piękna i opowieści w odrębnych gatunkach muzycznych.

W sali widowiskowej, w piatek 24 lutego, dominowała klubowa elektronika w wykonaniu duetu ,,Jeszcze” z Białegostoku w zestawieniu z dynamicznym, pełnym energii i wirtuozerii bandem jazzowym AKKC z Poznania. To wszystko w ramach eksperyment.projekt – inicjatywy, która promuje wydarzenia muzyczne w Zduńskiej Woli. Projekt ten wypełnia lukę gatunkową w naszym mieście poprzez tworzenie przestrzeni do odkrywania muzyki, po którą nie sięgamy na co dzień.

A w Kawiarni Literackiej Paweł Szewczyk i Paweł Perdek rozmawiali z Krzysztofem Grabowskim o jego najnowszej książce „Przyjeżdżajcie, Będzie Super!”. Autor tekstów i perkusista Dezertera tym razem na warsztat wziął koncertowe doświadczenia swojego zespołu. Zarówno te z czasów minionych, jak i te z najnowszych.

,,Przyjeżdżajcie, będzie super…”, to zbiór anegdot opowiadających przygody związane z podróżowaniem z punk rockiem po świecie. Czasem zabawne, czasem smutne, ale zawsze interesujące z garścią przemyśleń.

zdjęcia: Katarzyna Majewska, MDK

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: