Lodówka Społeczna w naszym mieście zlokalizowana jest przy ulicy Getta Żydowskiego. Inwestycja została zrealizowana dzięki firmie BORG Automotive ze Zduńskiej Woli.

Obserwuj nas:

Lodówka, zapewniająca bezpieczne przechowywanie żywności oraz utrzymanie idealnych warunków dla przynoszonych produktów. rozpoczęła swoją działalność chwilę przed świętami.

Inicjatywa ma na celu walkę z marnotrawstwem żywności oraz promowanie wspólnoty i solidarności. Lodówka Społeczna to miejsce, gdzie każdy może przynieść nadmiar jedzenia i produkty spożywcze, a inni mogą z nich skorzystać, jeśli ich potrzebują. To swoiste centrum wymiany żywności, które umożliwia wspieranie się nawzajem.

Jak To Działa?

Każdy z nas może przynieść nieotwarte, nieprzetworzone produkty spożywcze i umieścić je w lodówce. Mogą to być warzywa, owoce, czy inne produkty, którymi chcemy podzielić się z innymi.
Korzystanie z lodówki społecznej jest bezpłatne, a wszyscy korzystający pozostają anonimowi. Jeśli ktoś potrzebuje żywności, może bezpłatnie skorzystać z lodówki.

Gdzie znajduje się Lodówka społeczna?

Lodówka Społeczna ulokowana jest przy budynku MOPS-COS w Zduńskiej Woli przy ul. Getta Żydowskiego 21B.

zdjęcia: MOPS-COS Zduńska Wola

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: