Zduńskowolski klub zdobył znaczące wyróżnienie, plasując się na drugim miejscu w rankingu najlepszych klubów partnerskich Widzewa Łódź spośród aż 42 z całej Polski.

Obserwuj nas:

To wyróżnienie jest wynikiem konsekwentnych i efektywnych działań, do których należą m.in. regularne spotkania prezesów, zaangażowanie w treningi Młodego Widzewa przez wyróżniających się zawodników oraz obecność na organizowanych turniejach.

W ostatnią sobotę, 16 grudnia, prezes klubu Paweł Oluszczyk, wraz z członkiem zarządu Jarosławem Szewczykiem udali się do Serca Łodzi. Tam zasiedli w loży VIP, by śledzić spotkanie Ekstraklasy pomiędzy Widzewem Łódź a Pogonią Szczecin. W przerwie meczu zorganizowano specjalne wydarzenie, polegające na uhonorowaniu trzech najlepszych klubów partnerskich oraz uroczyste wręczenie zasłużonych nagród.

Wyróżnienie wręczyli prezes Widzewa, Michał Rydz, oraz wiceprezes Maciej Szymański. To zaszczytne dla Progresu Zduńska Wola wyróżnienie stanowi potwierdzenie ich zaangażowanej pracy i partnerstwa z Widzewem Łódź, które stale rozwijają. Klub jest dumny z tego osiągnięcia i zobowiązuje się do dalszego wspierania rozwoju sportowego oraz kształtowania pozytywnego wizerunku jako klubu partnerskiego.

W powiecie zduńskowolskim działają trzy kluby partnerskie Widzewa, a w całej Polsce aż czterdzieści dwa. Pozycja Progresu na podium jest więc tym większym sukcesem.

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: