Z okazji drugich urodzin Stowarzyszenia Teraz Ja, wspierającego kobiety zmagające się z chorobą nowotworową piersi, w ratuszu odbyło się specjalne wydarzenie.

Obserwuj nas:

Inspirujące rozmowy i ważne przemyślenia – z okazji drugich urodzin stowarzyszenie zaprosiło w czwartek, 27 marca 2024r. wyjątkowych gości, którzy podzielili się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pasjami.

Nie zabrakło również elementów kulinarnej uczty i rozrywki. Różowy tort urodzinowy, smaczne przekąski, napoje oraz szampan stworzyły odpowiednią atmosferę do rozmów i świętowania. Przygotowano także prezenty, które zostały rozlosowane wśród uczestników.

Wieczór zakończył koncert zespołu Rezonans, w skład którego wchodzi siedem utalentowanych kobiet, które niegdyś uczyły się śpiewać w zduńskowolskich placówkach. Ich występ był dopełnieniem urodzinowego wieczoru.

Wydarzenie zostało objęte patronatami honorowymi: Prezydenta Miasta Zduńska Wola oraz Starosty Zduńskowolskiego.

Stowarzyszenie Teraz Ja już niedługo swoją siedzibę będzie miało w odremontowanym budynku dworca kolejowego – poinformował na wydarzeniu prezydent miasta.

Maria Rotkiel
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych psycholog w kraju. Terapeutka, trenerka motywacyjna, mówczyni inspirująca, w 2006r. uzyskała Completion Certificate Oxford Course in Cognitive Behavioural Therapy, w 2008r. uzyskała Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej zgodnie ze standardami European Association for Cognitive and Behavioural Therapies.
Dyplomowana Specjalistka Public Relations, trenerka rozwoju zawodowego i osobistego, doradca biznesowy. Specjalizuje się w terapii rodzinnej, terapii par, terapii dzieci i młodzieży.
Od ponad 20 lat prowadzi praktykę psychologiczną, terapeutyczną i trenerską specjalizując się w nurcie poznawczo-behawioralnym oraz systemowym i motywacyjnym. Prowadzi między innymi terapię uzależnień, terapię zaburzeń nastroju i terapię rodzinną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Prowadzi warsztaty i wykłady z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, treningi kompetencji wychowawczych dla rodziców i pedagogów, szkolenia z zakresu mediacji i negocjacji oraz komunikacji, szkolenia z zakresu zarządzania stresem oraz emocjami, treningi rozwoju kompetencji zawodowych oraz szkolenia pedagogów i nauczycieli, warsztaty interwencji kryzysowej, terapii poznawczo – behawioralnej, terapii grupowej oraz terapii par i rodzinnej.
Autorka poradników psychologicznych, ekspert w mediach oraz kampaniach społecznych.

K.N. Haner
Katarzyna Nowakowska, jedna z najpopularniejszych autorek młodego pokolenia. Urodzona w 1988 roku w Ciechanowie, na swoim koncie ma wiele czytelniczych bestsellerów z pogranicza romansu i książki erotycznej.
W jej książkach nie brakuje również elementów fabuły przypisywanych takim gatunkom, jak kryminał czy thriller. Okrzyknięta przez swoje fanki „Królową Dramatów”, doskonale radzi sobie z opowiadaniem historii, które uwodzą polskie czytelniczki.
W życiu prywatnym jest osobą pełną energii, otwartą i związaną z rodziną, pasją do pisania, czytania i gotowania. W trakcie spotkania porozmawiamy z Kasią o jej najnowszej publikacji, a także o emocjach, trudnościach w miłości i sposobach na ich przezwyciężanie.

Agnieszka Wesoły
Doświadczona strateg i coach, manager z wieloletnim doświadczeniem, poprowadziła szkolenie, w którym skupiła się na odnajdywaniu tego, co uskrzydla, podkreślając, że wszystko, czego potrzebujemy, znajduje się w nas.

zdjęcia: mojazdunskawola.pl

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: