Czwartkowy wieczór upłynął w bibliotece pod znakiem kryminału. Bibliotekę odwiedził powieściopisarz Marcel Moss.

Marcel Moss jest autorem powieści sensacyjnych, kryminałów i thrillerów psychologicznych. Swoje książki wydaje pod pseudonimem. Ich tematyka oscyluje wokół różnego rodzaju problemów społecznych, dotyczących życia w XXI wieku. Są to przede wszystkim tematy związane z nałogami, chorobami psychicznymi oraz przemocą, zarówno fizyczną, jak i psychiczną.

Marcel Moss skończył studia w Szkole Głównej Handlowej i w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Swoją pierwszą powieść pt. „ Nie odpisuj” napisał po tym, jak udało mu się odwieść pewną internautkę od próby popełnienia samobójstwa z uwagi na ciężka sytuację rodzinną.

Powieści pisane przez Marcela Moss, mają odczuwalną mroczną i ciężką atmosferę. Bohaterami jego książek są ludzie z wszelkiego rodzaju problemami, które poddawane są przez pisarza dogłębnej analizie. Powieści tego autora mają charakterystyczną, wielowątkową fabułę. Wydał wiele książek, które stały się bestsellerami. Można tutaj przytoczyć takie powieści, jak: „Nie wiesz wszystkiego”, „Seryjni Mordercy”, czy „Wszyscy muszą zginąć”.

zdjęcia: Oliwia Stęsicka

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: