08.12.2021

Świąteczne kiermasze w Zduńskiej Woli i okolicy – gdzie, co i kiedy. Oficjalne zaproszenia Starostwa Powiatowego. Nie masz pomysłu na prezent, szukasz inspiracji na świąteczne ozdoby? Koniecznie sprawdź te wydarzenia w regionie.

Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli zaprasza w dniach 7, 8 i 9 grudnia 2021 r. na świąteczną wyprzedaż ceramiki. Będzie można zakupić ceramiczne prace uczniów i absolwentów PLSP! (od mojazdunskawola.pl: przepraszam za spóźnienie!)

Ratusz Zduńska Wola zaprasza w sobotę, 11 grudnia, od 12:30 do 18:30 na targi rękodzieła ,,Lokalsi Handmade”, które będą wspaniałą okazją do zakupu wyjątkowych, niepowtarzalnych ręcznie tworzonych wyrobów. Będzie z czego wybierać! Do udziału w tegorocznych targach zgłosiło się blisko trzydziestu wystawców z regionu.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku zaprasza na Wystawę Bożonarodzeniową od 15 do 18 grudnia oraz chwilę przed świętami – 22 grudnia w godzinach 9:00-15:00. Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy i Miasta Szadek zaoferują odwiedzającym pyszne, tradycyjne potrawy i smakołyki, a także oryginalne ozdoby świąteczne.