05.01.2023

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży. Doszło do niej na początku grudnia w sklepie RTV Euro AGD w Zduńskiej Woli.

źródło: policja.pl, KPP w Zduńskiej Woli

Sprawdź pozostałe newsy ze Zduńskiej Woli

1 grudnia 2022 roku, w sklepie elektronicznym na ulicy Cichej w Zduńskiej Woli, mężczyzna widoczny na zdjęciach, ukradł artykuły elektroniczne o łącznej wartości 2755 złotych. Wizerunek sprawcy kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu sklepu.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zduńskiej Woli, wydał zarządzenie o publikacji kart z akt postępowania, zawierających dokumentację fotograficzną, na której widać złodzieja. Dotychczasowe ustalenia kryminalne Policji i rozpytania nie przyniosły efektów, dlatego dla ustalenia i wykrycia sprawcy kradzieży, upubliczniono jego wizerunek. Opublikowanie zdjęć z monitoringu, może mieć istotne znaczenie dla dalszego postępowania i może doprowadzić do wytypowania sprawcy.

Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć lub posiadają inne informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 845 32 47 lub dyżurnym KPP w Zduńskiej Woli – 47 845 32 11 lub 47 845 32 03.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie? Obserwuj te profile:
Facebook, Instagram, Twitter, TikTok