13.09.2022

Tegoroczna edycja poświęcona będzie odnawialnym źródłom energii – ich zastosowaniu i wykorzystaniu.

16 września (piątek) w Wojsławicach odbędzie się kolejna edycja wydarzenia skierowanego nie tylko do przedsiębiorców, ale również przedstawicieli polityki, biznesu, samorządowców, instytucji oraz osób indywidualnych.

W programie wykłady, prezentacje, a także wizyty studyjne. Swoją wiedzą podzielą się m.in. partnerzy marki Pompa z Fotowoltaiką: Pur-Home, Premium Energia, jak również eksperci w pozyskiwaniu dotacji oraz przedstawiciel WFOŚiGW.

Będzie to doskonała okazja, by poznać najnowsze trendy odnawialnych źródeł energii.

16 września Starostwo zaprasza Mieszkańców Powiatu Zduńskowolskiego do udziału w Forum, podczas którego eksperci opowiedzą m.in. o możliwościach, rozwiązaniach, bezpieczeństwie i finansowaniu inwestycji w odnawialne źródła energii.

Tematyka VI Forum Gospodarczego związana jest bezpośrednio z kwestiami ochrony środowiska, energii konwencjonalnej i niekonwencjonalnej, a także społeczną odpowiedzialnością biznesu. Sesje panelowe zostały starannie zaplanowane dla odbiorców zainteresowanych konkretnym tematem. Umożliwią wymianę poglądów i doświadczeń.

VI Regionalne Forum Gospodarcze: 16 września (piątek), godz. 09:45, Zespół Szkół CKU, Wojsławice 118

Szczegółowe informacje: Wydział Spraw Społecznych, Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli, ul. Getta Żydowskiego 4a, tel. 43 672 29 52