W poniedziałek w ratuszu odbyło się oficjalne zakończenie roku akademickiego. Nie zabrakło części artystycznej oraz podziękowań.

Obserwuj nas:

Po intensywnym roku nauki, wspólnych spotkań i wyjazdów, przyszedł czas na zasłużony odpoczynek. Aż 219 słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli zakończyło kolejny rok akademicki 2023/2024. Uroczystość z tej okazji odbyła się dziś w sali widowiskowej MDK Ratusz.

Podczas zakończenia swoją obecnością zaszczycili nas: Jolanta Zięba-Gzik, Posłanka na Sejm RP, Tomasz Ziółkowski, Wicestarosta Zduńskowolski, Konrad Pokora, Prezydent Miasta Zduńska Wola, Joanna Jarosławska, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Zduńska Wola, Krystyna Bąk, Dyrektor Biura Strategii i Rozwoju Miasta Zduńska Wola, Katarzyna Chwiałkowska, Dyrektor Biura Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Zduńska Wola, Katarzyna Balzam, Kierownik Działu Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Zduńska Wola, Tomasz Polkowski, Dyrektor Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola, Prezesi Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Łasku i w Sieradzu, instruktorzy i wykładowcy prowadzący zajęcia.

Nie zabrakło wielu podziękowań, gratulacji i życzeń, do których również my się przyłączamy. Bardzo mocno dziękujemy za ten rok, za to, co udało nam się wspólnie zrealizować.

Program uświetnił swoim występem zespół wokalny ,,Żywioły” w składzie: Małgorzata Piątkowska, Karolina Piątek, Aleksandra Architek i Sandra Penda.
Grupę wokalną prowadzi na co dzień w filii Miejskiego Domu Kultury os. Karsznice instruktor Andrzej Woźniak.

Z podsumowaniem mijającego roku i podziękowaniami wystąpili: ustępujący Prezes Uniwersytetu Trzeciego Wieku Stanisław Czernik (2019-2024) wraz z Teresą Janczyk, Pierwszą Wiceprezes byłej i obecnej kadencji.

Z pracami w Zarządzie UTW po wielu latach pożegnała się również Anna Michalska, która pełniła funkcję Drugiej Wiceprezes.
Ustępującemu Zarządowi UTW i koordynatorce Dominice Malinowskiej podziękował nowy Prezes kadencji 2024-2026 Jacek Hillebrand. Poznaliśmy także pozostałych nowo wybranych członków Zarządu: Jadwigę Guć, Drugą Wiceprezes, Grażynę Ludwisiak, Sekretarza i Irenę Wojtkowską, Skarbnika.

Uroczystość poprowadziła Joanna Sychniak-Paterek, Zastępca Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli.

zdjęcia: mojazdunskawola.pl

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: