20.11.2022

Fundacja Zdrowy Brzuch zaprasza na spotkania „Siła natury dla seniora”, które odbędą się 29 listopada i 1 grudnia w Zduńskiej Woli.

źródło: fundacja i DK Lokator

Sprawdź pozostałe newsy ze Zduńskiej Woli

Spotkania, skierowane do seniorów, podczas których poruszane będą tematy diety i stylu życia, odbędą się w Domu Kultury Lokator, a ich inicjatorem jest Fundacja Zdrowy Brzuch.

Fundacja powstała w 2021 roku, a główne cele, które przyświecały jej założycielom to przede wszystkim :

  • zwiększanie świadomości społecznej w zakresie ochrony i profilaktyki zdrowia,
  • szerzenie wiedzy dotyczącej nowoczesnych metod profilaktyki zarówno poprzez badania, jak i szeroko rozumiany zdrowy styl życia,
  • upowszechnianie i wspieranie rozwoju takich dziedzin nauki, które ujmują człowieka jako jedność psychofizyczną, zarówno w diagnostyce jak i w terapii,
  • wspieranie działalności badawczej, diagnostycznej, leczniczej lub rehabilitacyjnej jednostek zaangażowanych w działania profilaktyczne,
  • zwiększanie wiedzy społeczeństwa na temat obowiązujących standardów leczenia oraz ich dostępności w systemie ochrony zdrowia.

Nie jest to pierwsze spotkanie zorganizowane przez fundację. Poprzednie, w podobnym duchu, odbyły się w Zduńskiej Woli w maju i czerwcu tego roku.

Zdjęcie: DK Lokator

Wśród prelegentów znów pojawi się między innymi lekarz-specjalista gastroenterologii Marta Dobras, która jest niezwykle cenionym specjalistą w naszym rejonie.

W imieniu redakcji Mojej Zduńskiej Woli, serdecznie polecam udział:

plakat wydarzenia

Chcesz być na bieżąco z nowościami na stronie? Obserwuj te profile:
Facebook, Instagram, Twitter, TikTok