Woda wypompowywana ze zduńskowolskiej krytej pływalni może posłużyć do podlewania. Na zduńskowolan czekają pełne zbiorniki na parkingu przy Kobusiewicza.

Obserwuj nas:

W poniedziałek, 3 lipca, na parkingu przy kompleksie „Zduńska Woda” każdy chętny mógł nabrać wody do podlewania trawników i ogródków ze specjalnie wystawionego basenu strażackiego. Akcja zostanie powtórzona we wtorek, 4 lipca.

Z kompleksem Zduńska Woda współpracują Ochotnicza Straż Pożarna w Zduńskiej Woli oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Korczewie.

– W związku z koniecznością wypompowania wody z naszych basenów informujemy, że 3 i 4 lipca, czyli w poniedziałek i wtorek, wspólnie z OSP Zduńska Wola i OSP Korczew, wystawimy od strony naszego parkingu baseny z wodą, którą można wykorzystać do podlewania – zaprasza „Zduńska Woda”. – Uznajemy, że w dobie wszechobecnej suszy, każda kropla wody jest na wagę złota Zapraszamy, przybywajcie z własnymi kanistrami, nabierajcie do nich wody i korzystajcie.

Niecki basenów są opróżniane z powodu przerwy technicznej. Aquapark „Zduńska Woda” od 3 lipca będzie zamknięty na czas prac konserwacyjnych, jakie potrwają do 23 lipca.

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: