Mariusz Wrąbel, trener klubu młodzieżowego „THOR Armwrestling” zdobył złoty medal w Mistrzostwach Europy w Armwrestlingu, które odbyły się w Bratysławie.

Obserwuj nas:

Mistrzostwa odbyły się pod patronatem Światowej Federacji Armwrestlingu WAF (World Armwrestling Federation) w słowackiej Bratysławie.

Mariusz Wrąbel, trener zduńskowolskiego klubu młodzieżowego, zdobył złoty medal, pokonując w ten sposób blisko tysiąc zawodników z 29 krajów oraz, w finale, zawodnika z Rumunii.

Mistrzostwa Europy to już naprawdę najwyższy poziom. Każdy z tych zawodników przechodzi eliminacje w swoim kraju, a więc przyjeżdżają najlepsi zawodnicy w swoim kraju i tu walczą o zwycięstwo.

Mariusz Wrąbel

To kolejne trofeum naszego armwrestlera. Oprócz dwóch złotych medali w mistrzostwach polski amatorów, kilkunastu w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski, ma na swoim koncie także dwa srebrne medale w Mistrzostwach Europy oraz dwa złote medale w Mistrzostwach Świata.

Chętni spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie sportu lub po prostu w treningu pod okiem doświadczonego i utytułowanego trenera, mogą spotkać Mistrza Europy w armwrestlingu w siłowni ASGARD przy ulicy Królewskiej.

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: