Organizacja tak dużego wydarzenia jak Dni Zduńskiej Woli wiąże się również ze zmianami w organizacji ruchu. Co czeka mieszkańców?

Obserwuj nas:

Dni Zduńskiej Woli to wyjątkowe wydarzenie, które zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Organizatorzy postanowili wprowadzić zmiany w organizacji ruchu na czas trwania imprezy. Jakie są te zmiany?

SOBOTA 17 CZERWCA

Czasowa organizacja ruchu związana jest z zamknięciem ulic: Kobusiewicza i Podmiejskiej na czas trwania imprezy plenerowej „Dni Zduńskiej Woli 2023”. Wprowadzenie nowej organizacji ruchu planowane jest na okres: dnia 17 czerwca 2023 r. od godz. 15.00 do godz. 2.00 w dniu 18 czerwca 2023 r.

NIEDZIELA 18 CZERWCA

W dniu 18 czerwca 2023 r. od godz. 06.00 do godz. 00.00 w dniu 19 czerwca 2023 r. wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu na pl. Wolności, zgodnie z załączoną mapką schematu oznakowania.

STREFA KONCERTÓW

W najbliższych okolicach koncertów, wyznaczono parking od strony ulicy Podmiejskiej. Sama scena rozstawiona zostanie pomiędzy pumptrackiem i wybiegiem dla psów. Od strony ulicy Kobusiewicza rozstawione będą także stoiska z jedzeniem, a od strony Pichny rozstawi się wesołe miasteczko.

Dodatkowo, zduńskowolskie MPK uruchamia dodatkowe, darmowe kursy autobusów pomiędzy z i do Karsznic:

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: