Już w najbliższą niedzielę wybory do Sejmu i Senatu. Nie szukajmy wymówek i idźmy głosować. Nie wiesz na kogo oddać swój głos? Sprawdź, jak możesz sobie pomóc.

Obserwuj nas:

Wybory w Polsce budzą zawsze wiele emocji. Nic dziwnego, w końcu sami możemy zdecydować o przyszłości kraju, w którym żyjemy. Nie oddawajmy tego wyboru innym, idźmy głosować.

Jeśli nie wiecie, na kogo oddać swój głos, istnieją narzędzia, które pomogą Wam określić, która partia ma program najbliższy Waszym poglądom. Później wystarczy znaleźć na karcie głosowania odpowiednią partię.

Latarnik Wyborczy – jedno z najdłużej działających takich narzędzi, a na pewno najlepiej znane. Jeśli ktoś woli tak, można sprawdzić również Latarnika Wyborczego w serwisie onet.pl.

MamPrawoWiedzieć– nieco bardziej rozbudowane narzędzie, z możliwością wyszukania poszczególnych kandydatów z naszych okręgów wyborczych.

Nie bądźmy obojętni, nigdy. Także w kwestii wyborów. Niezależnie na kogo chcecie głosować – idźcie. Listę lokali wyborczych publikowaliśmy tutaj kilka dni temu (uwaga, są zmiany względem roku 2019!).

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: