czyli dlaczego warto skorzystać z oferty Pizzerii K-2 w Zduńskiej Woli

karnet-termy-uniejów-k-2-zduńska-wola

Jeśli zastanawialiście się czasem, czy jest jakiś sposób, żeby skorzystać z oferty uniejowskich basenów, ale nie wydać przy tym majątku… To czytajcie dalej. Jeśli jeździcie często do Uniejowa żeby popływać albo szukacie ciekawego pomysłu na wypad ze znajomymi, czytajcie dalej.

Zduńskowolska pizzeria K-2 ma w swojej bogatej ofercie gratkę właśnie dla takich osób!

Wystarczy przy zakupie dowolnej u nich pizzy (których jak już pisałem, mają naprawdę dużo, a sprawdzić możecie to tutaj), zamówić jeden z takich jak na zdjęciu powyżej, karnetów. Koszt takiego karnetu (nie wliczając oczywiście pizzy) to 90zł.

Co daje taki karnet?

Karnet uprawnia do 10 (słownie dziesięciu) jednogodzinnych wejść do strefy basenowej uniejowskich term, w dowolnych godzinach, od poniedziałku do piątku. Karnet ważny jest dwa miesiące od dnia wydania.

Opłaca się, i to jak!

Jeśli komuś nie chce się liczyć, służę uprzejmie pomocą.

Załóżmy, że zamawiam pizzę – nie najtańszą, nie najmniejszą (akurat mam spotkanie ze znajomymi). Wybieram Capri-Chicken, bo kurczaka uwielbiam. 32cm to wymiar w sam raz. Koszt? 29,50zł. Mógłbym obciąć trochę z ceny, bo pizzeria serwuje rabat 10% za odbiór osobisty, ale przecież nie zostawię przyjaciół bez opieki. Zamawiam więc z dowozem, koszt całkowity pizzy: 32,50zł. Przy okazji zamawiam karnet na Termy Uniejów. Dopłacam 90zł, łącznie wychodzi 122,50zł.
I co się dzieje teraz:
Mam dziesięć godzinnych wejść do term uniejowskich, każde po 12,25zł.
Łącznie ze mną, jest nas pięć osób. Na całe szczęście, wejścia z karnetu można łączyć – możemy więc spokojnie zapakować się do samochodu i wejść do strefy basenowej na dwie godziny każdy.

Gdybyśmy nie kupili pizzy z karnetem, za taki wypad musielibyśmy zapłacić 32-35zł każdy (w zależności od godzin, zakładam że pojedziemy jednak po 16:00, więc 35zł). Łącznie, zamiast 122,50zł, zapłacilibyśmy 175zł. To daje ponad 50zł oszczędności!
Gdybyśmy zorganizowali dwa wypady po jednej godzinie, oszczędności są jeszcze większe, bo oba wypady łącznie to koszt 200zł, więc oszczędzić można prawie 80zł.

Wcale też nie trzeba kupować pizzy za 30zł, bo oferta działa również dla najmniejszej Margherity, którą z odbiorem własnym dostaniemy już za 15.30zł. Wówczas koszt 10 wejść spada nam do 105,30zł, co daje prawie 100zł oszczędności w moim drugim wariancie sytuacyjnym!

Podsumowując: tak, opłaca się!

logo_telepizzeria_k-2_zdunska_wola

Menu, telefon, adres i godziny otwarcia pizzerii K-2 w Zduńskiej Woli znajdziecie tutaj.

Cennik Term Uniejowskich dostępny jest tutaj.