Jakimś cudem zapomnieliście o Walentynkach? Wasze plany uległy drastycznej zmianie? Specjalnie dla Was zorganizowałem Ratownik Walentynkowy.

Restauracja Swojsko-Włosko

restauracja-swojsko-włosko-walentynki
Walentynkowe menu Restauracji Swojsko-Włosko

Nasze włoskie świeżynki przygotowały na ten dzień specjalne menu dla par, a żeby każdy był zadowolony, to i stolików w lokalu pojawiło się więcej! Sprawdźcie, jak dotrzeć do Swojsko-Włosko. Walentynkowe menu powyżej.

Restauracja w Kamienicy

Restauracja w Kamienicy przyjmuje rezerwacje na magiczną kolację (choć ciężko może już być z wolnymi miejscami). Rezerwować można pod numerem telefonu: 508729609 Sprawdźcie adres i menu Restauracji w Kamienicy.

Restauracja Staropolska

Walentynkowe menu Restauracji Staropolskiej

Restauracja Staropolska również przyjmuje rezerwacje na romantyczną kolację dla dwojga, ale wydłuża Walentynki do 17 lutego. Menu powyżej. Sprawdź adres i telefon Restauracji Staropolskiej.

Kawiarnia Literacka

Kawiarnia to zawsze świetny pomysł na pierwsze wspólne walentynki – Kawa, ciasto, herbata… Pamiętajcie tylko, że w ten dzień czynne będzie dopiero od 15-ej. Sprawdź, jak tam dotrzeć.

Jurydyka

Cisza, spokój i niesamowity klimat, idealny dla tych par, które wolą spędzić czas mniej głośno, wolniej, nastrojowo. Warto jednak zarezerwować stolik! Sprawdź, jak tam dotrzeć.

Kino Ratusz

Kino. Przed czy po restauracji, przed lub po spacerze – kino na Walentynki to zawsze dobry pomysł. W ten dzień w kinie grają:
15:00 LEGO Przygoda 2 3D
17:00 Planeta Singli 3
18:30 Sekretny Świat Kotów
19:00 Planeta Singli 3
20:30 Kogel Mogel 3
21:00 Planeta Singli 3

Rezerwować miejsca i kupować bilety można na stronie kina, Pełny repertuar znajdziesz też u mnie, na stronie Repertuar Kina.

Bonus:

Bowling Pub ma walentynkowy konkurs na swoim facebooku, w którym do wygrania jest voucher na pizzę i kręgle. Konkurs trwa do walentynkowej północy, znajdziecie go tutaj.

Miłych walentynek!