Subiektywna lista lokali, które mogę polecić, a które dowożą jedzenie do domu. Nie chcesz lub nie możesz się ruszyć z domu? Te lokale Ci pomogą.

Oczywiście nie chcę nikomu wmawiać, że te lokale są najlepsze… Każdy gusta ma inne. Ale w przypadku braku pomysłu lub sytuacji „mam ochotę na coś”, może komuś pomogę swoim wyborem. Pamiętajcie też, żeby w sprawie nowości, zmian i aktualizacji zaglądać na profile na Facebooku i Instagramie.

jedzenie logo_telepizzeria_k-2_zdunska_wola

Pizzeria K-2 – niepodważalny lider w moim prywatnym rankingu

Skradli moje serce i regularnie podkradają pieniądze z karty, wymieniając je na (najczęściej) pizzę z frytkami. Każda pozycja z listy jest warta uwagi, ale to właśnie frytki na „placku” sprawiają, że nie umiem się powstrzymać.
Jest możliwość zamawiania przez telefon, przez portal pyszne.pl (co traktujcie raczej jako ostatnią opcję ze względu na prowizje) oraz bezpośrednio przez stronę lub aplikację pizzerii. Każda droga działa, a jeśli mamy ochotę, możemy nawet odebrać pizzę sami, zgarniając przy tym całkiem miły rabat.
Sprawdź menu i kontakt do lokalu

jedzenie logo_mariano_italiano_zduńska_wola

Pizzeria Mariano Italiano – włoska niespodzianka

Nie wiem, czy okrzepli już na zduńskowolskim rynku. Nie wiem, czy planują długo tu zostać (cenowo są dość powalający, zwracam szczególną uwagę na koszty dostawy)… Ale jest to coś, co warto spróbować chociaż raz. Pizza Kalonke z konfiturą z cebuli (coś zbliżonego do chutneya)… Oj robi robotę!
Sprawdź menu i kontakt do lokalu

jedzenie logo-swojsko-włosko-zduńska-wola

Swojsko-Włosko, czyli jedyny w swoim rodzaju Marco (oczywiście z żoną!)

Trzecia lokalizacja w Zduńskiej Woli, niezmiennie bezbłędna kuchnia i najlepsze włoskie jedzenie. Cieszę się bardzo, że się przełamali i zdecydowali się realizować dowozy. Jeśli nie mieliście okazji spróbować ich pizzy z sosem bolońskim albo lazanii… żałujcie! A to tiramisu… Nie dziwię się, że jest niemal wyłącznie na zamówienie.
Ze znajomymi zostawiliśmy majątek u Marco, kiedy jeszcze można było ich odwiedzać na Łaskiej. Będzie mi tego brakować, ale na osłodę… Na osłodę zawsze jest tiramisu! Jeśli jakimś cudem ominęliście Swojsko-Włosko, spróbujcie koniecznie!
Sprawdź menu i kontakt do lokalu

Strony: 1 2