Od środy, 26 lipca, wznowił pracę zduńskowolski Aquapark „Zduńska Woda”. Kompleks krytych basenów jest już czynny po trzytygodniowej przerwie.

Obserwuj nas:

Konserwacja pływalni trwała od 3 lipca. W środę, 26 lipca baseny zostały ponownie udostępnione zduńskowolanom. Na pływalni podczas wymaganej przepisami przerwy technologicznej przeprowadzano konserwację, a wodę z opróżnionych na ten czas niecek mieszkańcy mogli pobierać bezpłatnie i przeznaczyć na przykład do podlewania swoich ogródków (o czym pisaliśmy tutaj). W akcji wypompowywania pomagali strażacy z OSP Zduńska Wola oraz OSP Korczew.

Aquapark „Zduńska Woda” jest czynny w dni powszednie w godzinach 06:00-22:00. W weekendy w godzinach 08:00-22:00.
W kompleksie można korzystać z basenu sportowego o wymiarach 25 na 16 metrów, a także z mniejszego basenu  o wymiarach 6 na 12, 5 metra, w którym zaprojektowano ruchome dno. To pozwala na wielofunkcyjne użytkowanie – naukę pływania dla różnych grup wiekowych, zajęcia rehabilitacyjne, treningi itp. W pobliżu niecki rekreacyjnej umieszczono baseny z hydromasażem oraz miejsca wypoczynku na leżakach. Niecka rekreacyjna ma wiele atrakcji: tzw. dziką rzekę, grotę sztucznej fali, dysze z masażami i gejzer powietrzny. Jest również obszar dla dzieci i strefa  saunowa.

Strefa saun w aquaparku jest czynna w godzinach 15:00-22:00 w dni powszednie oraz 11:00-22:00 w weekendy.

Potrzebujesz więcej informacji?
Sprawdź pozostałe wiadomości
Obserwuj nas także tutaj: