Zduńskowolskie firmy znane w Polsce

Mabudo

mabudo

Firma powstała w 1975 roku pod nazwą Fadom, a po przejściu w ręce prywatne w 1988 roku firma istnieje jako właśnie Mabudo.
To nowoczesne, prężne przedsiębiorstwo produkcyjno-budowlane tworzące nowe domy na 6 hektarach własnej jednostki produkcyjnej.
Domy stawiane w ich technologii są szybciej dzięki technologii prefabrykacji – można powiedzieć, że są nawet nie tyle budowane, co składane na miejscu.
Realizacje firmy Mabudow można z powodzeniem znaleźć w całym kraju.

źródło: https://www.mabudo.com/

Izodom

izodom

Producent materiałów budowlanych, istniejący na rynku od ponad 25 lat.
uczestniczyli w tysiącach realizacji inwestycji na całym świecie. Budynki w ich technologii powstały na każdym kontynencie z wyjątkiem Antarktyki.
Każdą z inwestycji łączy jedno – budynki są energooszczędne, a czas ich budowy zdecydowanie krótszy w porównaniu z systemami konwencjonalnymi.

źródło: https://www.pasywnedomy.eu/

Budvar Centrum

budvar

Zduńskowolski producent okien, na rynku od ponad 30 lat. Po kilku latach sprzedaży, w 2004 roku rozpoczęli własną produkcję opartą o autorskie profile. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek okiennych w całym kraju.

źródło: https://www.budvarcentrum.pl/

Kratex

kratex

Zduńskowolski producent parapetów i drzwi.
Pewnie nawet nie zdajecie sobie sprawy, ale wyglądając przez okna, kątem oka widzicie ich parapety na zewnątrz… nawet jeśli jesteście na drugim końcu Polski.

źródło: https://kratex.pl/